E-Fatura Hizmetleri

E-Fatura

Sizin programınıza uyar!

E-Arşiv

Verileriniz emin ellerde!

E-Defter

Gerçek ücretlerle tanışın!

E-İmza

Hızlı kurulum ve eğitim!

E-DÖNÜŞÜM’DE TEKNOLYA FARKI!

E-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir. Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerine daha hızlı fatura gönderebilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yeni yayınlanan tebliğe göre cirosu 5 milyon TL ve üzeri olan firmaların 1 Temmuz 2020’ye kadar e-fatura ve e-arşiv sistemlerine geçiş yapması gerekiyor. Mevcut durumda e-fatura mükellefi olan firmaların 1 Ocak 2020’den itibaren e-arşiv de kullanması gerekiyor. Cironuz bu tutarı geçmese de e-fatura kullanıcısı olabilirsiniz. e-Fatura sisteminin getireceği kurumsal görünüm ile birlikte çalışacağınız firmalarda daha profesyonel bir izlenim bırakırsınız. Ayrıca faturalama sürecinizi daha etkin yönetip tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

DÖNÜŞÜM BAŞLASIN!
  • Verileriniz emin ellerde!
  • Rakipsiz, üstün özellikli, kullanıcıya dost!
  • İlgi 7/24 sizin üzerinizde!
  • Hızlı kurulum ve eğitim yerli yerinde!
  • Gerçek ücretlerle tanışın!

AVANTAJLARI

Kolaylık 100%
Uygulanabilirlik 100%
Sürdürülebilirlik 100%
Yasallık 100%

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz

1700’den Fazla Memnun Müşterimizle 12 Yıldır 1. Sınıf Hizmet Anlayışı İle Birlikteliğimizi Sürdürüyoruz. Sektörün temelinden gelen teknoloji ekibimiz ve piyasa şartlarını çok iyi analiz eden müşteri temsilcilerimiz ile değerli müşterilerimizin taleplerini %97 problemsiz ve sonuca yönelik çözümlüyoruz.

 0 850 304 20 00

info@teknolya.com.tr