Servis Çözümlerimiz

Servis Programı

Servis randevu kaydıyla müşterilerinizin istek ve şikayetlerinizi tutabilirsiniz.

Raporlama

Servis Modülü ile hem bakım çizelgelerine bağlı dönemsel olarak tekrarlayan servis faaliyetlerini, hem de önceden planlanmamış, müşteri servis çağrılarına dayalı olan tek seferlik servis emirlerinin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.

Servis Randevu Kaydı

Servis randevu kaydıyla müşterilerinizin istek ve şikayetlerinizi tutabilirsiniz. Tarihleri garanti durumu, ürün içeriği gibi detayları sorgulayabilirsiniz. Personel atayabilirsiniz.

Zaman Kazandırır

İhtiyaçlarınıza en iyi çözüm olmak için geliştirdik. Her gün daha iyisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ar-ge ekibimizle yenilikleri takip ediyoruz. Bir çok modülümüz sayesinde tek bir programla her şeyi kontrol altına alacaksınız.

Özellikleri

  • Müşterilerinizin servisinize getirdikleri tüm ürünler veya verdiğiniz tüm hizmetler için servis fişi oluşturabilir
  • Servise gelmeden önce randevu kaydı açarak randevu uyarılarından faydalanabilir
  • Servis bakım sözleşmesi düzenleyerek bakım tarihi uyarılarından faydalanabilir
  • Servis fişlerinde teslim eden, teslim alan, teslim saati, ürün bilgileri, bildirilen arızalar ve yapılan işlemleri kaydedebilir
  • İşlemi yapacak personelinizi ve servise çıkan aracı belirleyerek personel iş yükü raporları alabilir
  • Servis fişleriniz için durum tanımlamaları yaparak belirlediğiniz durum değişikliklerinin müşterinize sms veya e-mail aracılığı ile iletilmesini sağlayabilir
  • Servis fişlerini tek tek veya toplu olarak irsaliye ve faturaya aktarabilir
  • Servis paketleri tanımlayabilir ve servis fişleri ile ilgili pek çok rapor alabilirsiniz.

Sipariş

Yurt içi alınan, yurt dışı alınan, yurt içi verilen ve yurt dışı verilen siparişlerinizi kaydedebilir, Siparişleriniz için dilediğiniz sayıda sipariş durum tanımı oluşturabilir.

Depo

Kullandığınız tüm depolarınızı kaydedebilir, Depolarınıza kullanıcı bazlı yetkilendirme yaparak sadece yetkili kullanıcının giriş veya çıkış yapmasını sağlayabilir.

İrsaliye

Giden, gelen ve şubeleriniz arası ürün transferleri için irsaliye düzenleyebilir. Depo modülüyle entegrasyonlu çalışmaktadır.

Seri No

Giriş ve çıkışını seri numarası ile yaptığınız stoklarınızı takip edebilir,Dilerseniz lot takibi yaparak stoklarınız için net maliyet hesaplamaları yapabilir.